SECURE IT SOLUTION

Kompleksowa obsługa bezpieczeństwa IT

Współczesny świat przynosi nam coraz więcej zagrożeń z obszaru cybernetycznego. Na co dzień informowani jesteśmy o próbach wyłudzenia informacji, włamaniach do systemów informatycznych, próbach wykradzenia lub wyniesienia danych z organizacji.

Zapobieganie nadużyciom w cyberprzestrzeni wymaga od organizacji posiadania zaawansowanych rozwiązań IT oraz wykwalifikowanej kadry do konfiguracji, utrzymania i bieżącego analizowania danych spływających z urządzeń bezpieczeństwa IT.

Dla przedsiębiorstw z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla jednostek samorządu terytorialnego, wydatkowanie takich środków jest niemożliwe, ze względu na skalę inwestycji oraz koszty utrzymania specjalistów.

Jedyną drogą zapewnienia bezpieczeństwa staje się dostęp do kompleksowej obsługi bezpieczeństwa IT, korzystający z wiodących rozwiązań bezpieczeństwa na rynku oraz kilkuset inżynierów analizujących zagrożenia w ramach SOC.

Bez kosztów inwestycyjnych w racjonalnych kosztach operacyjnych, z możliwością współpracy na elastycznych warunkach.

Nasi inżynierowie bezpieczeństwa, zaproponują rozwiązanie dopasowane do wielkości Państwa organizacji pokrywające wszystkie potencjalne zagrożenia w obszarze cyberprzestrzeni.

zapraszamy do współpracy

SECURE RECORDS SOLUTIONS

Zapewniamy pełną ochronę prywatności oraz informacji.

Bądźmy w kontakcie