Secure Solutions
Nasz zespół

tworzą doświadczeni profesjonaliści i praktycy, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa fizycznego, technicznych systemów zabezpieczeń oraz bezpieczeństwa systemów IT. Współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami rozwijali swoje kompetencje w zakresie skutecznego zabezpieczenia poufności danych, przygotowania procedur jak i budowy systemów umożliwiających nadzorowanie osób i mienia na terenie obiektów. Posiadają kwalifikacje pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia, poświadczenie bezpieczeństwa NATO/UE dostępu do informacji niejawnych z klauzulą Tajne/Poufne.

 

Zapewniamy
pełną ochronę
prywatności
oraz informacji
team-pic-1
Certyfikacja

Zdobyli certyfikacje w zakresie projektowania Elektronicznych Systemów Alarmowych Sygnalizacji Zagrożeń Osób i Mienia.

Bezpieczeństwo

Posiadają poświadczenie bezpieczeństwa NATO/UE Confidencial/Secret oraz bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych klauzula Tajne/Poufne.

Potrzeby biznesu

Łączą głęboką i wszechstronną wiedzę oraz praktyczne polskie i międzynarodowe doświadczenia doskonale rozumiejąc potrzeby biznesu i organizacji.

Liderzy technologii

W swojej pracy wykorzystują rozwiązania firm będących liderami technologicznymi w swoich obszarach. Projekty prowadzą zgodnie z brytyjskim standardem zarządzania PRINCE2®

SECURE SOLUTIONS

Zapewniamy pełną ochronę prywatności oraz informacji.

Bądźmy w kontakcie